Everest ražotne Valdlaučos turpinās darbu Orkla Foods Latvija ietvaros

16.11.2016

Plānojot uzņēmuma Orkla Foods Latvija turpmāko biznesa stratēģiju un attīstību, pieņemts lēmums nepārdot dzērienu ražotni Valdlaučos. Orkla Foods Latvija Valdlaučos turpinās ražot zīmola Everest dzeramo ūdeni un Rīgas kvasa dzērienu.

„Plānojot Orkla Foods Latvija biznesa stratēģiju un izvērtējot produktu klāsta attīstību, tika pieņemts lēmums turpināt Valdlauču ražotnes darbu uzņēmuma ietvaros. Ķekavas novada Valdlaučos turpināsim ražot Everest dzeramo ūdeni, kā arī Rīgas kvasa dzērienu, kas ir pieprasīts ne tikai Latvijā, bet arī eksporta tirgos,” informē Dana Erciņa-Užāne, Orkla Foods Latvija mārketinga direktore.

„Pēc tam, kad pavasarī Orkla Foods Latvija informēja par plāniem pārdot ražotni Ķekavas novada Valdlaučos, esam saņēmuši vairākus piedāvājumus, galvenokārt – no Latvijā dzērienus ražojošiem uzņēmumiem. Taču ir pieņemts lēmums dzērienu rūpnīcu nepārdot, un līdz iespējamā darījuma finansiālās puses apspriešanai nemaz neesam nonākuši,” skaidro Orkla Foods Latvija mārketinga direktore.

Guttas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1,
Spilve, Babītes pag., Babītes nov., Latvija, LV 2101
Tālrunis: +371 67063000
Fakss: +371 67063005
E-pasts:  orklafoods@orkla.lv

 

coloring.cool