Gutta atbalsta animācijas filmu programmas “Lupatiņi un draugi” demonstrēšanu visā Latvijā

10.03.2016

Šajā pavasarī Kinopunktos visā Latvijā demonstrēs jaunu un mākslinieciski augstvērtīgu animācijas filmu programmu „Lupatiņi un draugi”, kas paredzēta pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Sākot no 11. marta „Lupatiņi un draugi“ vairāk nekā trīs mēnešu garumā apceļos 80 dažādas Latvijas vietas, viesojoties arī kinoteātros Talsos, Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Madonā, Rēzeknē un Ludzā. Pirmie seansi plānoti 11. martā Valmierā, 13. martā Jumpravā un Cēsīs, 16. martā Pļaviņās un Carnikavā, 18. martā Pļavmuižā un Talsos.

Programmā „Lupatiņi un draugi“ iekļautas piecas jaunākās studijas Atom Art veidotās „Lupatiņu” sērijas: „Kā Lupatiņi būvēja māju“, „Kā Lupatiņi veseļojās“, „Kā Lupatiņi kārtoja“, „Kā Lupatiņi slēpās“ (2015) un „Kā Lupatiņi precējās“ (2014). Programmā iekļautas arī divas studijas Animācijas Brigāde filmiņas: „Zīļuks“ (2011) un „Sārtulis“ (2014).

„Lupatiņi“ ir stāsti par četriem auduma bērniņiem – Zeķīti, Cimdiņu, Lakatiņu un Spilventiņu, kuri kopā ar gudro Kaķi dzīvo skaistā auduma mājiņā un iepazīst pasauli. Jaunākajās filmiņās Lupatiņi pēta dažādas dzīvei noderīgas lietas – kāda mājiņa būtu vispiemērotākā mājdzīvniekam, kur dzīvo ziema, vai var izārstēties, ēdot konfektītes, ar ko būtu interesanti precēties, – un noskaidro, kurš no viņiem prot vislabāk noslēpties.

„Lupatiņu“ animācijas īsfilmas izrādītas vairāk nekā 70 starptautiskos bērnu filmu festivālos visā pasaulē un saņēmušas godalgas prestižos animācijas filmu festivālos ASV un Ķīnā, kā arī pašmāju Lielo Kristapu par labāko animācijas filmu mākslinieku 2012. gadā. Abas studijas Animācijas Brigāde filmiņas veidotas pēc Margaritas Stārastes stāstu motīviem un tikušas iekļautas arī Berlīnes kinofestivāla programmā.

Latvijā ražoto filmu programma Kinopunktos tiek demonstrēta Nacionālā kino centra filmu izplatīšanas projekta „Latvijas filmu maratons” ietvaros. Animācijas filmu programmas „Lupatiņi un draugi” demonstrēšana norisinās ar sulu, nektāru un sulas dzērienu zīmola Gutta atbalstu.

Guttas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1,
Spilve, Babītes pag., Babītes nov., Latvija, LV 2101
Tālrunis: +371 67063000
Fakss: +371 67063005
E-pasts:  orklafoods@orkla.lv

 

coloring.cool