Gutta ienāk tirgū ar jaunu produktu kategoriju – augļu un ogu smūtijiem

14.11.2016

Būtiski pieaugot Latvijas iedzīvotāju interesei par smūtijiem un veselīgiem dzērieniem kopumā, zīmols Gutta šī gada novembrī Latvijas tirgū laidis klajā piecus jaunus produktus smūtiju kategorijā. Jauno produktu ienākšanai tirgū tiek investēti 40 000 eiro.

„Smūtiju tirgus attīstību Latvijā apliecina gan cilvēku pieaugošā interese par veselīgiem un vitamīniem bagātiem dzērieniem, gan dažādu ražotāju piedāvājuma pieaugums smūtiju kategorijā. Vēl pirms dažiem gadiem šis segments nebija pazīstams un attīstījās ļoti lēni, bet tagad cilvēki to ir novērtējuši,” skaidro Dana Erciņa-Užāne, zīmola Gutta pārstāve un Orkla Foods Latvija mārketinga direktore.

„Lielākā daļa tirgū pieejamo smūtiju ir uz piena vai jogurta bāzes. Savukārt Gutta smūtiji ir 100% augļu un ogu smūtiji, kuriem nav pievienoti ne piena produkti, ne ūdens, ne cukurs vai citi saldinātāji. Produkts ir bez konservantiem, bez mākslīgām krāsvielām un bez mākslīgiem aromātiem, tādēļ pēc atvēršanas to ieteicams izlietot uzreiz, bet ilgākai uzglabāšanai neatvērtā veidā būtu jāizmanto ledusskapis,” informē zīmola Gutta pārstāve.

Pieejami pieci Gutta smūtiji – „Aveņu-melleņu”, „Mango-banānu”, „Banānu-zemeņu”, „Ananasu-mango” un „Banānu-melleņu”. Visi smūtiji pildīti  280 ml plastmasas pudelītēs. Šāds iepakojuma veids un tilpums izvēlēts, domājot par ērtu un vieglu līdzņemšanu, dodoties uz darbu vai tālākā pastaigā. Gutta smūtiji ir veselīga alternatīva ierastajiem našķiem starp ēdienreizēm – brīžos, kad nav laika un iespējas ieturēt pienācīgu maltīti. Gutta smūtiji jau ir pieejami Narvesen veikalos.

„Aveņu-melleņu smūtija” sastāvā: 50% ābolu sulas; 24% banānu biezeņa; 15% aveņu biezeņa; 5% melleņu sulas; 5% zemeņu sulas; 1% citronu sulas.

„Mango-banānu smūtija” sastāvā: 20% mango biezeņa; 21% ananasu sulas; 14% ābolu sulas; 13% vīnogu sulas; 10% guavas biezeņa; 9% banānu biezeņa; 7% ābolu biezeņa; 3% bumbieru biezeņa; 3% ananasu biezeņa.

„Banānu-zemeņu smūtija” sastāvā: 37% banānu biezeņa; 28% ābolu sulas; 20% zemeņu biezeņa; 7% dzērveņu sulas; 5% zemeņu sulas; 3% aroniju sulas.

Uzturvielām un vitamīniem īpaši bagāti ir divi Gutta smūtiji – „Ananasu-mango” un „Banānu-melleņu”.

„Ananasu-mango smūtijam” ir pievienoti papildu B grupas vitamīni. Šī smūtija sastāvā: 44% ananasu sulas; 36,7% ābolu biezeņa; 19,3% mango biezeņa; B vitamīni (B1, B2, B3, B6). Ūdenī šķīstošie B grupas vitamīni ir nepieciešami cilvēka veselībai, jo veicina vielmaiņu, normalizē nervu sistēmu, kā arī nodrošina ādas, matu, acu, mutes, aknu u.c. veselīgumu.

„Banānu-melleņu smūtijs” ir bagātināts ar kalciju (Ca), kas vitāli nepieciešams cilvēka kauliem, zobiem un nagiem. Šī smūtija sastāvā: 38% banānu biezeņa; 18% mango biezeņa; 15% melleņu biezeņa, 15% ābolu sulas; 14% aroniju sulas; kalcijs. Atgādinām, ka kalcijs nodrošina normālu muskuļu un nieru darbību, veicina asinsriti, vielmaiņu un normālu miegu.

Guttas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1,
Spilve, Babītes pag., Babītes nov., Latvija, LV 2101
Tālrunis: +371 67063000
Fakss: +371 67063005
E-pasts:  orklafoods@orkla.lv

 

coloring.cool