Zīmols Gutta laiž klajā animācijas filmu „Lupatiņi” tēliem veltītus nektārus

12.05.2016

„Lupatiņi” ir Latvijā veidotas un iecienītas animācijas īsfilmas, kas novērtētas un ieguvušas atzinību starptautiskos bērnu filmu festivālos, kā arī saņēmušas balvu „Lielais Kristaps” Latvijā. Latviešu animācijas filmu tēliem – Lupatiņiem – veltītu nektāru ražošana uzsākta 5. maijā. Jaunajā „Lupatiņu” dzērienu sērijā ir trīs dažādas garšas nektāri – multiaugļu, sarkano vīnogu un ābolu – 200 ml iepakojumos.

„Šogad zīmols Gutta ir uzsācis veiksmīgu sadarbību ar „Lupatiņiem”, jau kopš marta atbalstot animācijas filmu programmas „Lupatiņi un draugi” demonstrēšanu visā Latvijā. Bet tagad, lai filmu baudīšana būtu vēl aizraujošāka, zīmola Gutta tehnologi ir pagatavojuši īpašus „Lupatiņu” nektārus, kuru iepakojumu rotā iecienītie animācijas filmu tēli – Lupatiņi,” informē zīmola Gutta pārstāve un uzņēmuma Orkla Foods Latvija mārketinga direktore Dana Erciņa-Užāne.

Iepazīties ar jaunajiem Lupatiņu nektāriem būs iespējams 15. maijā no pulksten 11:00 Rīgā, kinoteātrī Splendid Palace. Pasākuma ietvaros apmeklētāji varēs atzīmēt Ģimenes dienu kopā ar iemīļotajiem animācijas filmiņas „Lupatiņi” tēliem. Uz lielā ekrāna tiks demonstrētas „Lupatiņu” filmiņas, bet pirms seansa izskanēs „Lupatiņu” komponista Jēkaba Nīmaņa grupas koncerts „LuPantiņi”. Jau no plkst. 11:00 un arī pēc seansa bērniem būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās par Lupatiņu tēmu. „Lupatiņu“ Ģimenes diena norisinās ar sulu, nektāru un sulas dzērienu zīmola Gutta atbalstu.

„Lupatiņi“ ir stāsti par četriem auduma bērniņiem – Zeķīti, Cimdiņu, Lakatiņu un Spilventiņu, kuri kopā ar gudro Kaķi dzīvo skaistā auduma mājiņā un iepazīst pasauli. Jaunākajās filmās Lupatiņi pēta dažādas dzīvei noderīgas lietas – kāda mājiņa būtu vispiemērotākā mājdzīvniekam, kur dzīvo ziema, vai var izārstēties, ēdot konfektītes, ar ko būtu interesanti precēties, – un noskaidro, kurš no viņiem prot vislabāk noslēpties. Animācijas filmas „Lupatiņi” paredzētas pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

„Lupatiņu“ animācijas īsfilmas izrādītas vairāk nekā 70 starptautiskos bērnu filmu festivālos visā pasaulē un saņēmušas godalgas prestižos animācijas filmu festivālos ASV un Ķīnā, kā arī pašmāju „Lielo Kristapu” par labāko animācijas filmu mākslinieku 2012. gadā. Animācijas filmu „Lupatiņi” veidotāji ir studija Atom Art. „Lupatiņu“ stāstus radījuši dzejniece Inese Zandere, režisors Edmunds Jansons, mākslinieks Reinis Pētersons, komponists Jēkabs Nīmanis, aktieris Kaspars Znotiņš u.c.

Gutta ir Baltijas valstīs pazīstams augļu un dārzeņu sulu, nektāru un sulas dzērienu zīmols. Gutta produkcijas ražošanas procesu nodrošina moderns aprīkojums, kas pilnībā atbilst mūsdienu ražošanas standartiem, sniedzot visaugstāko kvalitāti un uzticamību Gutta produkcijai. Rūpnīca strādā ar Tetra Pak iekārtām, kas ir pasaules līderis iepakošanas nozarē.

Guttas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1,
Spilve, Babītes pag., Babītes nov., Latvija, LV 2101
Tālrunis: +371 67063000
Fakss: +371 67063005
E-pasts:  orklafoods@orkla.lv

 

coloring.cool