Everest nodrošina ar ūdeni sacensības “Skrien Rīga 2018”

21.09.2018

Dzeramā ūdens zīmols Everest turpina sniegt atbalstu skrējējiem trasē un nodrošina ūdeni sacensību “Euroaptieka Skrien Rīga 2018” dalībniekiem. Skrējiens norisināsies sestdien, 22. septembrī Rīgā; tā starts un finišs paredzēts 11. novembra krastmalā.

Everest ūdens būs pieejams skrējiena dalībniekiem divos dzirdināšanas punktos trasē, kā arī – pēc finiša, lai atjaunotu spēkus. Kopumā “Skrien Rīga 2018” sacīkšu dalībniekiem paredzēts piegādāt ap 8000 litru Everest ūdens.

Dzeramā ūdens zīmols Everest šogad jūnijā jau atbalstīja un nodrošināja Sieviešu skrējienu, kā arī plāno atbalstīt skrējienu “Staro Rīga” šī gada novembrī.

Everest ir viens no iecienītākajiem uzņēmuma Orkla Foods Latvija zīmoliem. Everest ir dzeramais ūdens, kas pieejams – gāzēts, negāzēts, viegli gāzēts; to ražo Orkla Foods Latvija ražotnē Ķekavas novada Valdlaučos.

Orkla Foods Latvija ir viens no modernākajiem un lielākajiem ēdienu un ēdiena piedevu ražotājiem Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums ar nosaukumu Orkla Foods Latvija strādā kopš 2015. gada decembra, kad tika pabeigta Orkla grupai piederošo kompāniju SIA Spilva un AS Gutta apvienošana vienā uzņēmumā. Jau vairāk nekā 25 gadus Latvijā un arī tās kaimiņvalstīs ir pazīstami un iecienīti uzņēmuma zīmoli un produkti, kas pieejami tādās kategorijās kā tomātu mērces un kečupi, majonēzes, dresingi, konservēti dārzeņi, ievārījumi un deserti, mārrutki un sinepes, zupas un otrie ēdieni, garšvielas, sulas un nektāri, dzeramais ūdens un kvasa dzēriens, smūtiji.

Guttas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1,
Spilve, Babītes pag., Babītes nov., Latvija, LV 2101
Tālrunis: +371 67063000
Fakss: +371 67063005
E-pasts:  orklafoods@orkla.lv

 

coloring.cool