Sieviešu skrējienu ar ūdeni nodrošina Everest

01.06.2018

Dzeramā ūdens zīmols Everest ir kļuvis par Euroaptieka Sieviešu skrējiena atbalstītāju. Skrējiens norisināsies sestdien, 2. jūnijā, Lucavsalas teritorijā, Rīgā. Everest nodrošinās ar ūdeni skrējiena dalībnieces gan trasē, gan pēc finiša.

“Mūsu veselība ir pamats aktīvam un produktīvam dzīvesveidam. Ikvienam no mums ir ļoti rūpīgi jāpievērš uzmanība lietām, ko mēs ikdienā lietojam uzturā. Tāpēc Everest ūdens palīdzēs ikvienai Euroaptieka Sieviešu skrējiena dalībniecei remdēt slāpes un atjaunot spēkus pēc finiša,” teic Sieviešu skrējiena organizators Kaspars Gabaliņš-Briška.

“Katram cilvēkam ūdens norma ir jāizdzer ikdienā, bet it sevišķi svarīgi tas ir, aktīvi sportojot. Tādēļ mūsu pašu ražotais ūdens Everest ir labs partneris sportiskajās aktivitātēs, kurās piedalās gan profesionālie sportisti, gan ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs,” uzsver Raitis Avots, zīmola Everest pārstāvis un uzņēmuma Orkla Foods Latvija mārketinga direktors.

Sieviešu skrējiena dalībniecēm Everest nodrošina 7000 dažāda tilpuma ūdens pudeles jeb 4000 litru dzeramā ūdens. Tas būs pieejams dzirdināšanas punktos trasē un finišā. Zīmols Everest uzņēmies sniegt atbalstu arī citiem 2018. gadā plānotajiem skrējieniem – “We Run Riga” septembrī un “Staro Rīga” novembrī.

Everest ir viens no iecienītākajiem uzņēmuma Orkla Foods Latvija zīmoliem. Everest ir dzeramais ūdens, kas pieejams – gāzēts, negāzēts, viegli gāzēts; to ražo Orkla Foods Latvija ražotnē Ķekavas novada Valdlaučos.

Orkla Foods Latvija ir viens no modernākajiem un lielākajiem ēdienu un ēdiena piedevu ražotājiem Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums ar nosaukumu Orkla Foods Latvija strādā kopš 2015. gada decembra, kad tika pabeigta Orkla grupai piederošo kompāniju SIA Spilva un AS Gutta apvienošana vienā uzņēmumā. Jau vairāk nekā 25 gadus Latvijā un arī tās kaimiņvalstīs ir pazīstami un iecienīti uzņēmuma zīmoli un produkti, kas pieejami tādās kategorijās kā tomātu mērces un kečupi, majonēzes, dresingi, konservēti dārzeņi, ievārījumi un deserti, mārrutki un sinepes, zupas un otrie ēdieni, garšvielas, sulas un nektāri, dzeramais ūdens un kvasa dzēriens, smūtiji

Guttas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1,
Spilve, Babītes pag., Babītes nov., Latvija, LV 2101
Tālrunis: +371 67063000
Fakss: +371 67063005
E-pasts:  orklafoods@orkla.lv

 

coloring.cool