Par sulu

Mūsu sulu ceļš

Vitamīniem bagāti augļi, ogas un dārzeņi izaug saules pielijušos dārzos. Sulīgākie un gatavākie tiek rūpīgi atlasīti, lai sāktu savu ceļu pie Tevis!

Vērtīgos augļus un dārzeņus apstrādā, no tiem izspiežot sulu un iztvaicējot ūdeni. Izmantojot īpašu tehnoloģiju, no ražas tiek paturēti pektīni un dabīgais cukurs.
Ražotnē augļu un dārzeņu koncentrātu papildina ar tādu pašu dzeramā ūdens daudzumu, cik ticis iztvaicēts, un veic kvalitātes pārbaudi.
Sula – atspirdzinoša, garšīga un vērtīga – tiek pildīta tai speciāli paredzētā iepakojumā un dodas ceļā pie Tevis!
Gutta.
Tāpēc, ka laba!

Ar ko atšķiras sula no nektāra?

Sulas sastāvā ir tikai augļu, ogu vai dārzeņu koncentrāts, kas iegūts no viena vai vairāku veidu sulām, fizikāli atdalot noteiktu ūdens daļu un ražošanas procesā to atjauno ar dzeramo ūdeni, pievienojot tik daudz ūdens, cik pirms tam atdalīts.

Dažu augļu vai ogu sulas to garšas īpašību – pastiprināta skābuma vai salduma – dēļ nav pieprasītas, tādēļ no tiem pagatavo nektārus – dzērienus, kuriem tiek pievienots vairāk ūdens, nekā tika atdalīts iztvaicēšanas laikā. Atkarībā no augļu vai ogu veida nektāra sastāvā ir 25-50% sulas. Savukārt sulas dzērieni ir primāri paredzēti slāpju remdēšanai, kādēļ to sastāvā sulas koncentrācija ir mazāka.

 SULANEKTĀRSSULAS DZĒRIENS
Augļu saturs100%>25%<25%
Pievienots cukursnavmax 20%nav ierobežojumi
Konservanti un krāsvielasnavnavatļauts
Atļautās papildus piedevasAugļu mīkstumi, vitamīni, minerālvielasAugļu mīkstumi, vitamīni, minerālvielas, citronskābenav ierobežojumi