Gadalaikam vispiemērotākie!

Rudens ir atnācis ne tikai ar nodzeltējušām lapām un drēgna lietus šalti, bet arī – ar vēlmi baudīt siltus, uzmundrinošus dzērienus. Lai rudens un arī ziemas vakari būtu omulīgāki, Gutta ir parūpējusies par īpašiem dzērieniem.

Sezonas aktualitāte ir karstais dzēriens no upenēm vai upenēm un sarkanajām vīnogām ar sezonālo garšvielu piedevu. Tie lieliski sasildīs drēgnākā diennakts stundā un radīs omulīgu sajūtu mājās! Šos dzērienus iesakām arī svētku galdam, īpaši kopā ar piparkūkām! Pagatavošana ir ļoti vienkārša – dzērienu jāielej katliņā un jāsilda uz vidējas uguns līdz 70 grādu temperatūrai. Tad tikai jāizvēlas iemīļotāko krūzi un var baudīt. Garšu ir iespējams bagātināt, sildīšanas laikā dzērienam pievienojot krustnagliņas, apelsīnu miziņas un kanēli!

Gutta “Karstajam Upeņu dzērienam” ir bagātīga garša, ko nodrošina 18% upeņu sulas un īpaši piemeklēta garšvielu kombinācija. Dzēriena sastāvā esošais kanēlis, krustnagliņas, kardamons, muskatrieksts, ingvers un koriandrs padara to par svētku noskaņas iedarbīgu pastiprinātāju. Dzēriena pagatavošanas tehnoloģija ir īpaša. Tā sastāvam paredzētās garšvielas tiek mērcētas un no tām gatavo garšas ziņā bagātīgu un koncentrētu izvilkumu, ko izmanto dzēriena pagatavošanai. Pielietojot šo metodi, ražošanas process ir laikietilpīgāks, taču rezultāts ir tā vērts!.

Maigākas karsto dzērienu garšas cienītājiem ir radīts Gutta “Karstais Upeņu-Sarkano vīnogu dzēriens”. Tā garšas salikumu dod upeņu sulas un sarkano vīnogu sulas izcilā kombinācija, kuru lieliski papildina karstvīnam raksturīgs aromāts. Skābenā upene kopā ar saldo vīnogu padara dzēriena garšu īpašu! Sezonas jaunums ir Gutta Max “Karstais Upeņu-Sarkano vīnogu dzēriens” divu litru tetrapakā.

Recent Articles

For multilanguage this plugin supports WPML or Polylang plugins