Gutta paplašina produktu sortimentu ar jaunu kategoriju: SĪRUPI

Vasarai tuvojoties, Gutta ir radījusi divus gardus sīrupus 1l pakās, no kuriem pavisam viegli vari pagatavot gardus un atveldzējošus dzērienus – dārza ballītei, piknikam, ģimenei, kolēģiem un draugiem. Pievieno sīrupu vēsam ūdenim un GATAVS! Tavai izvēlei – spirdzinošais Ķiršu – aroniju sīrups un eksotiskais Multiaugļu sīrups.

Multiaugļu sīrups 

Pagatavo dzērienu, kura garša atgādina bezrūpīgu atvaļinājumu, un kurš noteikti kļūs par tavu vasaras dzērienu favorītu. Vienkārši pievieno sīrupu vēsam ūdenim un izbaudi eksotisko multiaugļu garšu!

Ķiršu – aroniju sīrups

Atveldzējošs un viegli pagatavojams dzēriens rokas stiepiena attālumā, kurš iepriecinās gan lielus, gan mazus! Sulīgi ķirši un patīkami rūgtenās aronijas kopā veido izcilas garšas sīrupu, kuru atliek vien pievienot ūdenim, lai iegūtu atspirdzinošu dzērienu!
View this post on Instagram

 

A post shared by Gutta Latvija (@guttalatvija)

 

Ņemot vērā iedzīvotāju paradumu maiņu – izvēle par labu produktam par pieejamu cenu, kā arī tendenci arvien biežāk gatavot mājās, vasaras sākumā esam papildinājuši produktu klāstu ar divām jaunām sīrupu garšām: ķiršu – aroniju un mutiaugļu, no kā viegli mājas apstākļos pagatavot ievērojamu daudzumu atspirdzinoša dzēriena. Ķiršu – aroniju sīrups patiks tiem, kas iemīļojuši Latvijai tradicionālas garšas – tas atgādina vasaru laukos pie vecmāmiņas, savukārt multiaugļu sīrups, kurā sajūtamas gan banānu, gan citrusu, gan arī marakujas notis, patiks eksotisku garšu cienītājiem. Jaunie “Guttas” sīrupi būs lielisks papildinājums gan svētku galdam, gan noderēs fizisku aktivitāšu laikā, kā arī jebkurā brīdī, kad vēlamies remdēt slāpes,“ stāsta,” “Orkla Latvija” Komunikācijas direktore Lineta Mikša.

 

No 1 litra “Guttas” sīrupa iespējams pagatavot 8 litrus atspirdzinoša dzēriena. Turklāt, sīrups pildīts tetrapakās, kas radītas izmantojot  86% augu izcelsmes viegli pārstrādājamus  izejmateriālus, kā arī jaunie sīrupu iepakojumi ir izstrādāti ar neatdalāmo bioplastmasas  korķi.

 

Jaunie “Guttas” sīrupi pieejami visās tirdzniecības vietās un, par pieejamāko cenu “Orkla Latvija” interneta veikalā www.oveikals.lv

Recent Articles

For multilanguage this plugin supports WPML or Polylang plugins