Nacionālajā konkursā „Labākais iepakojums Latvijā 2021” zīmols “Gutta” ir ieguvis godpilno 2.vietu dzērienu kategorijā par iepakojumu 1l un 2l sulām.

Nacionālajā konkursā „Labākais iepakojums Latvijā 2021”, ko organizē Latvijas Iepakojuma asociācija kopš 1996. gada, mūsu zīmols “Gutta” ir ieguvis godpilno 2.vietu dzērienu kategorijā par iepakojumu 1l un 2l sulām.

Tāpat “Gutta” jaunais sulu iepakojums saņēma atbalstītāju atzinību no Eiropas Iepakojuma institūciju konsorcija par ilgtspējīgu iepakojumu no atjaunojamiem resursiem, par aktuālu ilgtspējas projekta īstenošanu, kā arī par ražotāja sociālo atbildību un ieguldījumu vides aizsardzībā!

Un papildus vēl atzinību no GS1 LATVIJA (kas ir Latvijas nacionālā automātiskās identifikācijas organizācija, kas izsniedz un reģistrē preču svītrukodus) par precīzu GS1 un ISO standartu ievērošanu svītrkoda simbola attēlošanā un izvietošanā uz konkursam iesniegtā produkta iepakojuma.

Šogad sadarbībā ar uzņēmumu “Tetra Pak” īstenojam nozīmīgu zīmola “Gutta” ilgtspējas projektu, kas paredz pāreju uz jaunu iepakojumu. “Guttas” sulu, dzērienu un nektāru jaunās pakas ir radītas no vairāk nekā 84% atjaunojamu izejmateriālu, tādējādi samazinot ietekmi uz vidi.

Recent Articles

For multilanguage this plugin supports WPML or Polylang plugins